خرید پله گرد

خرید پله گرد و پله پیچ

از تزئینی تا کاربردی

نرده های پله پیچ آهنی با اهداف متفاوتی ساخته می شوند، یک سری از آنها به صورت ساده و یکسری دیگر برای منازل دوبلکس مورد استفاده قرار میگیرند.

یکی از مهمترین دلایل استفاده از پله گرد و پله پیچ بدون شک زیبایی بی نظیر این مدل پله ها و اثر شگفت انگیز پله بر روی زیبایی محیط اطراف خود می باشد. از همین رو است که از در زمان های گذشته در اکثر قصرها و عمارت ها از این نوع پله پیچ ها استفاده می شده و امروزه هم نیز در فضای داخلی و خارجی بسیاری از هتل ها و ویلا های دوبلکس از این پله گرد ها استفاده شدهمی شود.

دلیل دیگر انتخاب این نوع پله ها محدودیت در فضای اجرای پله ها می باشد زیرا فضای اشغال شده در پله های گرد از پله معمولی کمتر می باشد.

پله پیچ

  فضای مورد نیاز پله گرد چقدر باید باشد؟

پله پیچ و پله گرد ها در مقایسه با پله های معمولی، فضای اشغال شده توسط پله های گرد کمتر است و این مقدار به عواملی مانند ضخامت سقف و نوع پله بستگی دارد و باید پله به نوعی ساخته شود که اصطلاحاً پله سر گیر و سر ترس نباشند.

به عنوان مثال فضای استاندارد مورد نیاز برای اجرای یک پله حول محور مرکزی یک محیط 2×2 بوده  اما در شرایط خاص اجرای این پله در فضای کمتر نیز امکان پذیر می باشد.

گروه صنعتی آذین استپ طراح و مجری  انواع پله گردها در مدل های دو محور،دو محور باکس،تک محور کنسولی،محور میانی باکس،و….
طراح انواع کف پله های چوبی تکی و باکس جهت استفاده در پله گردهای ورقی و پله گرد بتنی
اجرای انواع نرده استیل،نرده آلومینیوم،نرده چوبی، و راه پله …

شما برای خرید پله گرد میتوانید با ما تماس بگیرید و تا همکاران ما در آذین استپ  شما را در انتخاب انواع پله گرد و پله پیچ راهنمایی نمایند.

این پست توصیه می شود

نظرات