همه چیز درباره پله گرد دوبلکس فلزی – سازنده پله دوبلکس (پله پیچ)

سازنده پله گرد دوبلکس فلزی

نرده های پله ها از تزئینی تا کاربردی: نرده های پله آهنی با اهداف متفاوتی ساخته می شوند، یک دسته از آنها به صورت ساده و دسته دیگر برای منازل دوبلکس بکار میرود. مدل های زیر را مشاهده کنید، پله پیچ های ساخته شده از آهن درست شده است. آهن فرآوری شده که از نوع آهن برتر است از کربن کمتری نسبت به سایر انواع آهن استفاده می کند. اگر توجه کنید پیچ آهن ها زیبایی محیط را بیشتر کرده و این همان چیزی است که مارا قادر می سازد تا متخصصان آذین استپ همواره کیفیت را مدنظر کار خود قرار دهند. با توجه به انعطاف پذیری فلز و ویژگی های مفید آن، این مواد مورد پیشنهاد ما برای استفاده از راه پله دوبلکس می باشد.

همه چیز درباره پله گرد دوبلکس فلزی - سازنده پله دوبلکس (پله پیچ)

پله گرد

ساخت و نصب نرده پله فرفورژه

تعدادی از مشتریان چوب را برای پله پیچ خود بکار میبرند، اما برای مشتری ای که خواستار طراحی معاصرتر است، ساخت پله دوبلکس فلزی بسیار معقول تر میباشد و می تواند نصب و راه اندازی راه پله فلزی دوبلکس همراه با کیفیت و با قیمت مناسب را به مجموعه آذین استپ بسپارید تا خانه شما را تبدیل به یک نمایشگاه واقعی کنیم.

همه چیز درباره پله گرد دوبلکس فلزی - سازنده پله دوبلکس (پله پیچ)

پله گرد

قیمت راه پله دوبلکس گرد فلزی

برای دریافت قیمت راه پله دوبلکس آهنی می توانید هم اکنون با مجموعه آذین استپ به شماره های

۰۹۱۲-۰۴۸۶۹۲۹

۰۲۶-۳۴۸۱۹۳۰۸

۰۹۱۰-۸۴۸۳۲۲۴

تماس حاصل نمایید. پله محور یا پله پیچ تخصص ماست !

قیمت پله گرد دوبلکس فلزی

نرده پله گرد فلزی آسان برای نصب هستند، و آنها یک مجموعه عظیم از سبک های گوناگون دکور را تکمیل می کنند. به طور سنتی، نرده پله ای ساخته شده برای پله مارپیچ استفاده شده اند، اما اکنون آنها را میبینیم که برای انواع سبک های پله گوناگون استفاده می شود، از جمله پله های راست، L و محوری. یکی از مزایای اصلی استفاده از این نوع نرده پله این است که آهن یک ماده است که نمای آن فقط با سن بهبود مییابد. طراحی نرده پله گرد دوبلکس فلزی ممکن است به همان اندازه ساده یا خیره کننده باشد که صاحب خانه ترجیح داده باشد. قیمت پله گرد دوبلکس بستگی به میزان تعداد پله و وزن آهن آن دارد. برای اطلاع از قیمت می توانید همین حالا تماس بگیرید.

همه چیز درباره پله گرد دوبلکس فلزی - سازنده پله دوبلکس (پله پیچ)

پله گرد فلزی

این پست توصیه می شود

نظرات