پله گرد دوبلکس فلزی

پله گرد دوبلکس فلزی ، پله پیش ساخته آهنی

پله گرد دوبلکس فلزی

 تزئینی و کاربردی

پله گرد های آهنی با اهداف مختلفی ساخته می شوند، یک سری از آنها به صورت ساده و سری دیگری از آنها برای منازل دوبلکس مورد استفاده قرار میگیرند.

 این نوع پله گرد ساخته شده از آهن می باشد.

آهن فرآوری شده که از مدل آهن برتر است از کربن کمتری نسبت به سایر انواع آهن ها استفاده میکند. اگر دقت کنید پیچ آهن ها زیبایی محیط را چندین برابر می نماید و این چیزی است که مارا قادر می سازد تا همکاران ما در آذین استپ همواره کیفیت را سر لوحه کارهای خود قرار دهند.

با توجه به انعطاف پذیری فلز و ویژگی های آن، این مواد مورد پیشنهاد ما جهت استفاده از  پله گرد دوبلکس می باشد.

 

پله پیچ

 

 

ساخت و نصب نرده فرفورژه

تعدادی از مشتریان ما چوب را برای پله گرد خود استفاده میکنند، اما برای یکسری از مشتریان که خواستار طراحی معاصر هستند، ساخت پله دوبلکس فلزی بسیار معقول تر می باشد و می تواند نصب و راه اندازی راه  پلهدوبلکس با کیفیت به همراه قیمت مناسب را به مجموعه آذین استپ بسپارید تا خانه شمارا تبدیل به یک مکان زیبا تبدیل کنیم.

 

قیمت پله گرد دوبلکس فلزی

نرده های پله پیچ  فلزی ساده برای نصب هستند، و آنها یک مجموعه گسترده از سبک های مختلف دکور را تکمیل می کنند.

به طور سنتی، نرده های پله ای  اکثرا برای پله های مارپیچ  استفاده می شوند، اما اکنون از آنها برای انواع سبک های پله های مختلف استفاده می شود.

از جمله پله های راست، L و محوری.

یکی از مزایای اصلی استفاده از این نوع نرده این است که آهن یک ماده است که ظاهر آن فقط با افزایش سن بهبود می یابد. طراحی نرده پله گرد دوبلکس فلزی ممکن است به همان اندازه ساده یا خیره کننده باشد که صاحب خانه ترجیح داده باشد.

قیمت پله گرد دوبلکس بستگی به میزان تعداد پله ها و وزن آهن استفاده شده در را آن دارد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در آذین استپ در تماس باشید.

این پست توصیه می شود

نظرات